ECEHAN PERDE & TEKSTİL

KURUMSAL

Hikayemiz

Bizim önceliğimiz, müşterilerimizin mutluluğu. Müşterilerimize Ecehan Perde & Tekstil güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş sonunda farklılığı yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

Hikayemiz

2013 yılında Keşan da kurulduk. Bölgemizde tül, perde, ev tekstil, duvar kağıdı, döşemelik kumaş ürünleri ve özel konsept çalışmalarıyla avantaj sağlayacak sadeliği, yenilikleri ve hayal ettiklerinizi sunmaya, mağazamızda sergilediğimiz görsellerle başladık yeni sezon ürünler, farklı konsept çalışmalar ve çok avantajlı kampanyalar ile sesim izi kısa sürede duyurmayı başardık .

 En iyi bildiğiniz markaların ve onlarla birlikte sadece mağazamızda bulabileceğiniz birçok markanın yeni Sezon ürünleriyle sizleri ilk tanıştıran mağaza olarak farkımızı ortaya koyuyoruz.
Aynı zamanda yüzlerce seçkin ürünü sunarken, Üreticilerden talep ettiğimiz Özel İndirimler ile %50 'ye varan kaçırılmayacak fırsatları, sizlerle buluşturuyoruz.
Müşterilerimize ev tekstili, döşemlik kumaş, duvar kağıdı, tül, perde çeşitleri ve aksesuarlar ile ev&yaşam kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz. 
Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, ve samimi bir ortamda aklnızdakileri rahatlıkla paylaşabileceğiniz ve sizin için özel ne yapabiliriz titizliği ile ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz. 

Kalite = Ecehan Perde